Kamila Sandzewicz

Doradca podatkowy, Wspólnik

ksandzewicz [a] jsdoradcy [d] pl

Kamila Sandzewicz

Życiorys zawodowy

Współzałożycielka JS Doradcy. Wpisana na listę doradców podatkowych w Mazowieckim Oddziale Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod numerem 12004. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.

Specjalizacje

W codziennej praktyce od 2010 r. zajmuje się bieżącym doradztwem na rzecz przedsiębiorców w szerokim spektrum tematycznym. Specjalizuje się w sprawach z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku od towarów i usług. Obsługuje przede wszystkim klientów z branży nieruchomościowej i finansowej, w tym spółki giełdowe.

Z powodzeniem reprezentuje klientów w postępowaniach podatkowych, kontrolnych oraz przed sądami administracyjnymi.

Prowadzi działalność szkoleniową w zakresie prawa podatkowego. Realizowała serię szkoleń z podstaw prawa podatkowego dla przedsiębiorców oraz szkolenia wewnętrzne dla klientów.

Ma na swoim koncie szereg sukcesów w zakresie ubiegania się o dofinansowanie z funduszy unijnych, przede wszystkim w zakresie projektów szkoleniowych. W przeszłości zaangażowana była w merytoryczną i formalnoprawną realizację dofinansowanych projektów, posiada więc dogłębną wiedzę praktyczną w zakresie pozyskiwania i rozliczania dofinansowania.